BIO MED s příchutí borůvek 280g

Novinka na českém trhu - kvalitní BIO medy s puncem autentičnosti tradice transylvánských včelařů v zajímavé kombinaci s borůvkami!

Skladem (> 5 ks)
Kód: 524
Značka: Melifera
229 Kč
Kategorie: JÍDLO A PITÍ
BIO MED s příchutí borůvek 280g
Novinka

Bio med s borůvkami - opravdová chuťová lahůdka!

Bulharský med je naprosto exkluzivní díky kombinaci příhodných přírodních podmínek s místní dlouholetou tradicí včelařství, která zprostředkovává med v té nejlepší podobě - můžeme zaručit, že je průmyslově nezpracovaný, vyráběný dle originální receptury a hlavně čistý, s nezaměnitelnou chutí.

Med nemusí být pasterizován, aby bylo zabráněno fermentaci, jelikož se sklízí med pouze vyzrálý, s nízkým obsahem vody.

Jelikož medu chtějí zanechat přirozenou autenticitu, jeho osobní vývoj, neodstraňují z něj přirozené nečistoty jako je pyl, jelikož ten by měl v opravdovém medu zůstávat.

Mnoho obchodů nakupuje a mixuje dohromady všechny různé druhy medů, zatímco my tyto BIO medy odebíráme přímo od bulharských včelařů, kteří znají každou louku, odkud med pochází. Dbáme na kvalitu.

Med se vyrábí osvědčenými včelařskými postupy a je certifikován jako BIO produkt. Pro včely nepoužívají žádnou nepřírodní medikaci, úly jsou daleko od zemědělských plodin ošetřených herbicidy a pesticidy. A díky tomu je med opravdu čistý, kvalitní.

Přirovnáme-li to k dobrému vínu, které je na tom podobně - s mísením přírodních zdrojů s řemeslnou prací včel a včelařů. Snaží se tak dosáhnout dokonalosti a zprostředkovat vám tím to nejlepší!

Navíc, tato bulharská firma Melifera (od které medy odebíráme) vyhrála v roce 2019 první místo v soutěži Great Taste, za nejlepší akátový med s kousky lanýžů! Porotci medu se jej doslova nemohli nabažit :)

Přesvědčte se sami o jeho výjimečnosti!

20161014_producer

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: